WAKACJE Z DZIECKIEM

Wakacje z dzieckiem to zdecydowanie nowy wymiar podróżowania.

 

Musicie wybrać nie tylko odpowiednią lokalizację, ale również zadbać o atrakcje odpowiednie do wieku swojej pociechy. To zdecydowanie umili Wasz wspólny urlop. Ta życiowa rewolucja wcale nie musi oznaczać, że będziecie się nudzić. Zdecydowanie nie!
Często dziecięce atrakcje bywają również nie lada rozrywką dla rodziców. Sami sprawdziliśmy!

 

W takim razie, na co warto zwrócić uwagę, planując wakacje z dzieckiem?

 

Przede wszystkim? Wiek.

Jeśli wybierasz się na wypoczynek z noworodkiem koniecznie zwróć uwagę na dostępność miejsc w pobliżu do karmienia. Jak wiadomo, są wśród nas mamy, które najnormalniej wstydzą się karmić maluszka w miejscu publicznym mimo nakrycia dużą pieluszką tetrową czy chustą. Nie ma w tym nic złego – Wasz komfort to podstawa.
Kolejnym aspektem jest przewijanie oraz kąpanie małego podróżnika. Dostępność samego prysznica w pokoju hotelowym może okazać się problematyczna, kiedy przychodzi pora na zmycie z dziecka atrakcji minionego dnia.

 

Ale to nie wszystko! Nie można zapomnieć tutaj również o naszych starszakach. W tym przypadku, jak się domyślacie najważniejsze będą dostępne na miejscu atrakcje, które zapewnią im frajdę i wiele radości.

 

A więc… Miejsce i atrakcje.

Morze to ogromna piaskownica, sprawiająca wiele radości dziecku w każdym wieku. Zaś w ośrodkach agroturystycznych można bardzo często spotkać ulubieńców najmłodszych, czyli zwierzęta lub wiejskie zabawy! Oczywiści, wybór jest zależy też od osobistych preferencji pociechy. Jednakże kto zna lepiej nasze dzieci niż my sami? 
Wybierając obiekty z basenem warto zwrócić uwagę na dostępność brodzików. Brak dopasowanego basenu dla maluszków może zakończyć się jednym – sporym niezadowoleniem dzieci i możliwym niebezpieczeństwem.
Dobrym urozmaiceniem dnia będą różne atrakcje przygotowywane przez animatorów – to pozwoli na lekkie odpoczynek rodziców i chwile rozluźnienia – a tego Wam też trzeba, bo przecież w końcu też jesteście na wakacjach!
Oprócz tego miej na uwadze dostępność sal, placów zabaw oraz boiska dla naszych pociech.


Wielki wysiłek dziecka = długi sen rodzica!

 

Pamiętajcie, że każdy z członków rodziny powinien znaleźć coś dla siebie – przecież wszyscy chcecie skorzystać z urlopu, odpocząć i zaznać nieco zabawy! 😊

Jakie plany na wakacje? Gdzie planujecie się wybrać?

A gdybyście planowali uwiecznić Wasze wspomnienia fotografiami, to serdecznie polecamy zaprzyjaźnionych fotografów z Krakowa LMfoto.pl !

Powrót do blogu