Akcesoria do wózków i fotelików dziecięcych

Przygotuj się na cudowne momenty, jakimi są pierwsze spacery i wycieczki ze swoim dzieckiem. Wybierz estetyczne oraz jednocześnie wygodne i bezpieczne akcesoria do wózków i fotelików dziecięcych, które uprzyjemnią każdą wspólną przygodę.

Aby zapewnić swojemu maluchowi maksimum wygody w trakcie spacerów i jazdy samochodem, warto przygotować wygodne śpiworki i otulacze, które pomogą dziecku się zrelaksować i poczuć bezpiecznie w trakcie podróży. U każdego niemowlaka adaptacja do środowiska przechodzi inaczej, jednak każdy rodzic chce, aby jego maluch czuł się jak najlepiej w pierwszych dniach swojego życia. Otulanie niemowląt to podstawa w zapewnieniu odczuć sensorycznych podobnych do tych, które dziecko zna z brzucha mamy. Otulając niemowlaka śpiworkami i otulaczami sprawiamy, że dziecko jest spokojniejsze i lepiej znosi pierwsze podróże – zarówno samochodem, jak i w wózku.

W ofercie ByBee znajdziesz naturalne, antyalergiczne prześcieradła do wózków i gondoli, które zostały wyposażone w gumkę, która zapobiega ich podciąganiu się. Kompletując wyprawkę do wózka należy pamiętać, aby wybierać prześcieradła, które nie będą tworzyć niewygodnych dla dziecka zagnieceń. Oferowane przez nas prześcieradła marek Poofi i My Memi pasują do większości dostępnych na rynku gondoli i wózków oraz są wykonane z naturalnych, certyfikowanych materiałów, w pełni bezpiecznych dla Twojego malucha.